Witamy na stronie SP 4 im.Mikołaja Kopernika w Pile, mamy nadzieję że znajdziesz potrzebne informacje.

Czekamy na Was!
W programie festynu również: pokaz sprzętu straży pożarnej oraz policji.

Ulotka -Dzień Sportu s1

ulotka -Dzień Sportu -s2

4 września 2022 roku rozpoczął się nowy sezon biegowy. Uczniowie naszej szkoły brali udział w Młodzieżowym Biegu. W klasach szóstych zwyciężyła Antosia Chwiesiukowicz, druga przybiegła Małgorzata Hass, czwarta była Ania Kosmatka. Kacper Walewski zajął trzecie miejsce. Gratulacje! W klasach ósmych Dominik Bartosz zajął drugie miejsce, Filip Bartosz szóste miejsce, Zuzia Tadych czwarte miejsce.

Czytaj więcej...

Złoto dla Jakuba!

6 czerwca 2022 r. odbyła się Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna. Uczeń naszej szkoły Jakub Rosiński zdobył złoty medal w biegu na 600 metrów.
Brawa!

Dnia 6 maja 2022 roku uczniowie klas 5-6 brali udział w Powiatowym "Czwórboju La" 9 bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m lub 1000 m ). Pogoda i humory dopisywały zawodnikom.

Dnia 17.05.2022 roku nasza Szkoła startowała w Rejonowym Czwórboju LA. Chłopcy zajęli 3 miejsce, a dziewczynki młodsze - 4 miejsce. Czekamy na wyniki.
Może będzie awans na zawody wojewódzkie. Gratulacje

Kolejne sukcesy naszych sportowców!

30 maja 2022 roku na Wojewódzkim Czwórboju LA Antonina Chwiesiukowicz zdobyła srebrny medal w biegu na 600 m z wynikiem 1,51,16.

Filip Bartosz wywalczył złoty medal w biegu na 60 m- 8,15 i srebrny medal w rzucie piłką
palantową z wynikiem 60 m!

Brawa! Wielkie gratulacje!!!

Sukces naszych lekkoatletek!!!
Grand Prix czwartków lekkoatletycznych

Antonina Chwiesiukiewicz zdobyła złoto w biegu na 60 metrów i srebro w skoku w dal! Małgorzata Hass złoto w rzucie piłeczką i srebro w biegu na 60 metrów!
Gratulacje!

Wojewódzki festiwal sztafet

11 września 2021 roku odbył się Wojewódzki Festiwal Sztafet w Poznaniu. Było zimno i nie zapowiadało się, że wyjdzie słońce.
Zaczęło się super. Sztafeta 4x100m – dziewczęta klas 7-8 pobiegły w pierwszej serii, poprawiając życiówkę .Trzeba było poczekać na drugą serię i sprawdzić wynik. Okazało się, że zdobyły złoto! W podobnym stylu 1 miejsce uzyskali chłopcy z klas 5-6. Marzyły nam się medale.
Czekaliśmy z niecierpliwością na sztafetę szwedzką chłopców z klas 7-8. Konkurencja była bardzo silna. Szli łeb w łeb, ostatecznie zajęliśmy znakomitą trzecią lokatę. Dziewczynkom z klasy 5 nie udało się zdobyć miejsca na podium, mimo uzyskanej życiówki. Walczyły z klasami 6.
Gratulujemy! Wszyscy byliście wspaniali!!!

festiwal sztafet 2021

30 września 2021 roku odbył się Festiwal Sztafet. Po wytrzymałościowych przełajach to zawody typowo szybkościowe ( 4x100m i sztafeta szwedzka- 100m,200m,300m,400m). Mieliśmy mało czasu na przygotowania. Wystartowaliśmy w składzie 32 osobowym, mali i duzi.
Pogoda była znakomita do biegania. Zaczęło się obiecująco. Sztafeta 4x100m – dziewczęta klas 7-8 przybiegły na 1 miejscu, chłopcy 7-8 na 2 miejscu, dziewczęta i chłopcy z klas 5 uplasowali się na 2 miejscu.

Drużynowe biegi przełajowe

24 września 2021 roku odbyły się pierwsze w tym roku zawody sportowe, tak długo oczekiwane przez uczniów klas sportowych. Drużynowe Biegi Przełajowe przeprowadzono w lesie przy ulicy Mickiewicza.
Pogoda dopisywała uczestnikom, tylko wiatr trochę stawiał do pionu. Zawody rozpoczęły dziewczęta z klasy 5(Antonina Chwiesiukowicz, Małgorzata Hass, Wiktoria Starosta, Anna Kosmatka, NataszaBogucka, Hanna Palicka), które od początku do ostatniej zawodniczki utrzymały pierwsze miejsce i awans na zawody wojewódzkie do Poznania.
Dziewczęta z klas 7 - 8 (Wiktoria Michalak, Milena Turzyńska, Julia Roubo, Zuzanna Derlatka, Wiktoria Kępińska, Julia Tytuła) po zaciętej rywalizacji uzyskały II miejsce i również awansowały na szczebel wojewódzki.