Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Pile rok 2020 jest wyjątkowy. Właśnie obchodzi ona 70 urodziny. Choć to wiek wydawałoby się „słuszny”, to „Czwórka” wciąż trzyma się świetnie, a potwierdzać to będą imprezy i działania zaplanowane na cały rok. Nie pozwolimy przecież pandemii, by zabrała nam radość ze świętowania. Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie pandemii uda się zrealizować nasze plany związane z tą rocznicą, a jubileusz szkoły, która jako pierwsza w mieście zainicjowała działalność klas sportowych, zapisała wiele sportowych sukcesów swoich uczniów, wśród absolwentów ma olimpijczyka i dzisiaj może pochwalić się pięknym boiskiem i zapleczem sportowym, będzie piękny i godny Jubilatki.

Do włączenia się w obchody w sposób szczególny zapraszamy tych, którzy stanowią serce szkoły – naszych uczniów. Tych obecnych i tych, którzy wciąż mieszkają po sąsiedzku albo porozjeżdżali się po świecie.
Chcemy przekonać wszystkich, że „siedemdziesiątka” nie oznacza starości. „Czwórka” to szkoła, o której chciałoby się powiedzieć: „Im starsza, tym młodsza!”. Nie tylko duchem!
Drodzy Absolwenci, odezwijcie się do nas. Opowiedzcie, co się u Was przez te 70 lat wydarzyło. Gdzie rzucił Was los, jak potoczyła się Wasza życiowa historia? Może miała na nią wpływa dawna „podstawówka”? Czekamy na Wasze maile, telefony, wpisy. To w końcu nasza WSPÓLNA historia.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://sp4.e-pila.pl/images/70lat

gazetka.gif