foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na www SP4 Piła :)

Dnia 11 września 2021 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Pile odbył się Festyn z okazji Narodowego Dnia Sportu, którego celem było promowanie aktywności i zdrowego stylu życia. Dodatkowo można było wesprzeć finansowo naszą uczennicę, która podczas wakacji uległa poważnemu wypadkowi.
Dla dzieci i ich rodziców przeprowadzono kilkanaście konkurencji sportowych, przerywników muzyczno-tanecznych oraz loterię fantową i licytację dla rodziców. Można było bezpłatnie skorzystać z poczęstunku i napojów. Duża frekwencja, uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców to najlepsze podziękowanie dla sponsorów i organizatorów imprezy.

W wyniku wszystkich działań  zebrane pieniądze w kwocie 4.345.00 zł w całości zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację Oliwii.


Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna. Projekt jest wspierany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a także Polski Komitet Olimpijski i Paraolimpijski oraz marszałków województw.

Pomoc dla Oliwki

Pomóż Klaudii

Telefon zaufania

Egzamin ósmoklasisty 2021

Kwarantanna- informacje dla rodziców i uczniów


Bezpieczny Internet

bezpieczny internet

Edukacja ekologiczna

Doradztwo zawodowe

Orły Edukacji 2019

Jesteśmy

jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy jesteśmy

Szkolny Klub Sportowy

Nasza Szkoła

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.png
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • sp4c.JPG
 • sp4e.JPG
 • szkola1.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola4.jpg
 • szkola5.jpg
 • szkola6.jpg
 • szkola7.jpg
 • szkola8.jpg
 • szkola9.jpg
 • szkola10.jpg

Copyright © 2021 SP4 Piła Rights Reserved.

Używamy plików cookie, aby ulepszyć naszą stronę internetową i zwiększyć komfort korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do niezbędnego działania tej witryny zostały już ustawione. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk