foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na www SP4 Piła :)

Choć kryteria są bardzo wysokie, aż 106 uczniów pilskich szkól podstawowych, otrzymało w tym roku Nagrody Prezydenta Miasta Piły za wybitne osiągnięcia w nauce i w sporcie. Uroczystość wręczenia wyróżnień, odbyła się w Regionalnym Centrum Kultury w obecności rodziców i wychowawców. Tegoroczna pula nagród, które wręczył prezydent Piotr Głowski osiągnęła 54 400 złotych.
Warto dodać, że aby otrzymać nagrodę uczniowie musieli nie tylko z powodzeniem rywalizować w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych wyższego szczebla, ale także uzyskać na świadectwach wyśrubowane średnie ocen. Nagroda za wiedzę obostrzona jest uzyskaniem średniej ocen minimum 5,50 (kl. IV-VI) lub 5,30 (kl. VII-VIII) i zajęcie minimum trzeciego miejsca w konkursie miejskim objętym patronatem Prezydenta Miasta Piły. Sukcesom sportowym (minimum III miejsce w Wielkopolsce) musi towarzyszyć średnia ocen minimum 4,50 (kl. IV-VI) lub 4,30 (VII -VIII). Wśród nagrodzonych uczniów są nie tylko zwycięscy konkursów przedmiotowych miejskich czy powiatowych, ale także laureaci bardzo trudnych olimpiad wojewódzkich oraz zawodów sportowych rangi krajowej i międzynarodowej. Prymusów wskazują rady pedagogiczne w szkołach.


Nagrodę dla Prymusa Szkoły odebrała Justyna Łastowska, nasza tegoroczna absolwentka, dziś uczennica LO im.M. Skłodowskiej- Curie.
Nagrody Prezydenta Miasta Piły otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły:
Ignacy Kaczmarski, Zuzanna Świrkula, Maja Wygrzywalska, Dominik Bartosz, Filip Bartosz i Maksymilian Leniec.
Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!

 

Pomoc dla Oliwki

Pomóż Klaudii

Telefon zaufania

Egzamin ósmoklasisty 2021

Kwarantanna- informacje dla rodziców i uczniów


Bezpieczny Internet

bezpieczny internet

Edukacja ekologiczna

Doradztwo zawodowe

Orły Edukacji 2019

Jesteśmy

jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy jesteśmy

Szkolny Klub Sportowy

Nasza Szkoła

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.png
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • sp4c.JPG
 • sp4e.JPG
 • szkola1.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola4.jpg
 • szkola5.jpg
 • szkola6.jpg
 • szkola7.jpg
 • szkola8.jpg
 • szkola9.jpg
 • szkola10.jpg

Copyright © 2021 SP4 Piła Rights Reserved.

Używamy plików cookie, aby ulepszyć naszą stronę internetową i zwiększyć komfort korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do niezbędnego działania tej witryny zostały już ustawione. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk