foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na www SP4 Piła :)

Pod koniec września gościliśmy w naszej szkole aktorów teatru GRUPY T z Torunia. Przyjechali do nas ze spektaklem „ Mniam, mniam”. Uczniowie z klas I – IV obejrzeli ciekawie przedstawione problemy zdrowego stylu życia. W sposób humorystyczny dzieci dowiedziały się co to jest racjonalna dieta i jak ona wpływa na rozwój intelektualny i fizyczny każdego z nas. Młodzi odbiorcy uświadomili sobie, jakie konsekwencje niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania a także sięgania po używki. Spektakl przyniósł dużo radości dzieciom, uczniowie z zainteresowaniem śledzili losy dwóch skrzatów. Ich śmieszne dialogi co chwilę nagradzali gromkimi brawami.

Pomoc dla Oliwki

Pomóż Klaudii

Telefon zaufania

Egzamin ósmoklasisty 2021

Kwarantanna- informacje dla rodziców i uczniów


Bezpieczny Internet

bezpieczny internet

Edukacja ekologiczna

Doradztwo zawodowe

Orły Edukacji 2019

Jesteśmy

jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy jesteśmy

Szkolny Klub Sportowy

Nasza Szkoła

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.png
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • sp4c.JPG
 • sp4e.JPG
 • szkola1.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola4.jpg
 • szkola5.jpg
 • szkola6.jpg
 • szkola7.jpg
 • szkola8.jpg
 • szkola9.jpg
 • szkola10.jpg

Copyright © 2021 SP4 Piła Rights Reserved.

Używamy plików cookie, aby ulepszyć naszą stronę internetową i zwiększyć komfort korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do niezbędnego działania tej witryny zostały już ustawione. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk