Zapraszamy wszystkich uczniów kl. IV-VIII naszej szkoły do konkursu na logo i nazwę Szkolnego Koła Wolontariatu. Myślą przewodnią jest idea pracy wolontariusza -bezinteresowna pomoc wszystkim, którzy są w potrzebie oraz 70-lecie szkoły.
Regulamin konkursu:
1. Konkurs polega na stworzeniu logo w wersji elektronicznej .
2. Prace w wersji manualnej mogą być wykonane w dowolnej technice rysunkowej lub malarskiej. Projekty konkursowe muszą spełniać następujące warunki:
- na formacie A4 należy przedstawić znak mieszczący się w polu 15cmx15cm,
- logo powinno być czytelne i łatwe do zapamiętania,
- nie powinno być skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym,
- być łatwo identyfikowane z tematyką projektu ,
- wzbudzać pozytywne emocje,
- zawierać połączenie kolorów będących w logo szkoły.

3. Prace należy składać do 22.03.2021r. w gabinecie pedagoga szkolnego (podpisane imieniem, nazwiskiem oraz klasą). Jeżeli praca jest wykonana techniką komputerową oddajemy płytę z nagraną pracą wraz z nazwą programu, w którym projekt został wykonany.
4. Dla zwycięzców przewidywane są nagrody. Logo wraz z nazwą, które zajmie pierwsze miejsce zostanie oficjalnym logo Szkolnego Koła Wolontariatu.
5. Jeden uczeń/uczennica może złożyć jedną pracę konkursową.
6. Praca powinna być oryginalna, oparta na własnym pomyśle.
7. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Pile.
Kryteria oceny prac konkursowych:
Projekty oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:
1) zgodność prac z tematyką projektu ,
2) oryginalność znaku, łatwość zapamiętywania,
3) czytelność i funkcjonalność,
4) estetyka wykonania.
Prace konkursowe, nie spełniające wymagań, o których mowa w regulaminie konkursu, nie będą podlegały ocenie Komisji Konkursowej. Planowana data ogłoszenia wyników 29.03.2021r. Wyniki zostaną zamieszczone na stronie szkoły. Po ogłoszeniu wyników i przyznaniu nagrody zostanie zorganizowana wystawa, prezentująca wszystkie prace.
Opiekunki wolontariatu:
Barbara Szczecina