1 listopada na cmentarzu przy ulicy Motylewskiej w Pile uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu Copernicus wspólnie z nauczycielami kwestowali na utrzymanie Hospicjum.
Wszystkim uczestnikom zbiórki serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego wolnego czasu na rzecz najbardziej potrzebujących!
Podziękowania od Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile / Hospicjum w Pile.
„Dziękujemy wszystkim, którzy w dniach 31 października i 1 listopada br. odwiedzając na cmentarzach groby bliskich pamiętali o najbardziej potrzebujących i wsparli finansowo nasz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy/Hospicjum w Pile.

Miarą naszych ludzkich stosunków jest hojność w dawaniu dobra, życzliwości, zrozumienia, miłości. Ludzie, z którymi żyjemy, potrzebują hojności naszego dobrego działania i uczuć, a i my ich potrzebujemy od innych. Za tę życzliwość i hojne serce wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom na rzecz naszego ośrodka – dziękujemy! Niech wyrażone na cmentarzach dobro wróci do nas podwojone i ubogaci nasze codzienne życiowe troski. Dziękujemy!”.

gazetka.gif