foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na www SP4 Piła :)

24 września 2021 roku odbyły się pierwsze w tym roku zawody sportowe, tak długo oczekiwane przez uczniów klas sportowych. Drużynowe Biegi Przełajowe przeprowadzono w lesie przy ulicy Mickiewicza.
Pogoda dopisywała uczestnikom, tylko wiatr trochę stawiał do pionu. Zawody rozpoczęły dziewczęta z klasy 5(Antonina Chwiesiukowicz, Małgorzata Hass, Wiktoria Starosta, Anna Kosmatka, NataszaBogucka, Hanna Palicka), które od początku do ostatniej zawodniczki utrzymały pierwsze miejsce i awans na zawody wojewódzkie do Poznania.
Dziewczęta z klas 7 - 8 (Wiktoria Michalak, Milena Turzyńska, Julia Roubo, Zuzanna Derlatka, Wiktoria Kępińska, Julia Tytuła) po zaciętej rywalizacji uzyskały II miejsce i również awansowały na szczebel wojewódzki.


Najstarsi chłopcy z klas 7 - 8 ( Dominik Bartosz, Filip Bartosz, Filip Bąk, Mateusz Skakoń, Adrian Cupiał, Jakub Rosiński) walczyli w pięknym stylu, pokazując przeciwnikowi, jak się wygrywa zawody. Oni też jadą do Poznania.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach w Poznaniu!

 

Pomoc dla Oliwki

Pomóż Klaudii

Telefon zaufania

Egzamin ósmoklasisty 2021

Kwarantanna- informacje dla rodziców i uczniów


Bezpieczny Internet

bezpieczny internet

Edukacja ekologiczna

Doradztwo zawodowe

Orły Edukacji 2019

Jesteśmy

jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy jesteśmy

Szkolny Klub Sportowy

Nasza Szkoła

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.png
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • sp4c.JPG
 • sp4e.JPG
 • szkola1.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola4.jpg
 • szkola5.jpg
 • szkola6.jpg
 • szkola7.jpg
 • szkola8.jpg
 • szkola9.jpg
 • szkola10.jpg

Copyright © 2021 SP4 Piła Rights Reserved.

Używamy plików cookie, aby ulepszyć naszą stronę internetową i zwiększyć komfort korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do niezbędnego działania tej witryny zostały już ustawione. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk