foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na www SP4 Piła :)

30 września 2021 roku odbył się Festiwal Sztafet. Po wytrzymałościowych przełajach to zawody typowo szybkościowe ( 4x100m i sztafeta szwedzka- 100m,200m,300m,400m). Mieliśmy mało czasu na przygotowania. Wystartowaliśmy w składzie 32 osobowym, mali i duzi.
Pogoda była znakomita do biegania. Zaczęło się obiecująco. Sztafeta 4x100m – dziewczęta klas 7-8 przybiegły na 1 miejscu, chłopcy 7-8 na 2 miejscu, dziewczęta i chłopcy z klas 5 uplasowali się na 2 miejscu.


Sztafeta szwedzka to trudna konkurencja, ale daliśmy radę. Chłopcy 7-8 – zajęli 2 miejsce, dziewczęta klasa 5 – 2 miejsce, chłopcy klasa 5 – 3 miejsce, dziewczęta 7-8 po zaciętej walce - 6 miejsce.
Gratulujejemy!

Pomoc dla Oliwki

Pomóż Klaudii

Telefon zaufania

Egzamin ósmoklasisty 2021

Kwarantanna- informacje dla rodziców i uczniów


Bezpieczny Internet

bezpieczny internet

Edukacja ekologiczna

Doradztwo zawodowe

Orły Edukacji 2019

Jesteśmy

jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy jesteśmy

Szkolny Klub Sportowy

Nasza Szkoła

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.png
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • sp4c.JPG
 • sp4e.JPG
 • szkola1.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola4.jpg
 • szkola5.jpg
 • szkola6.jpg
 • szkola7.jpg
 • szkola8.jpg
 • szkola9.jpg
 • szkola10.jpg

Copyright © 2021 SP4 Piła Rights Reserved.

Używamy plików cookie, aby ulepszyć naszą stronę internetową i zwiększyć komfort korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do niezbędnego działania tej witryny zostały już ustawione. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk