foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na www SP4 Piła :)

11 września 2021 roku odbył się Wojewódzki Festiwal Sztafet w Poznaniu. Było zimno i nie zapowiadało się, że wyjdzie słońce.
Zaczęło się super. Sztafeta 4x100m – dziewczęta klas 7-8 pobiegły w pierwszej serii, poprawiając życiówkę .Trzeba było poczekać na drugą serię i sprawdzić wynik. Okazało się, że zdobyły złoto! W podobnym stylu 1 miejsce uzyskali chłopcy z klas 5-6. Marzyły nam się medale.
Czekaliśmy z niecierpliwością na sztafetę szwedzką chłopców z klas 7-8. Konkurencja była bardzo silna. Szli łeb w łeb, ostatecznie zajęliśmy znakomitą trzecią lokatę. Dziewczynkom z klasy 5 nie udało się zdobyć miejsca na podium, mimo uzyskanej życiówki. Walczyły z klasami 6.
Gratulujemy! Wszyscy byliście wspaniali!!!

Pomoc dla Oliwki

Pomóż Klaudii

Telefon zaufania

Egzamin ósmoklasisty 2021

Kwarantanna- informacje dla rodziców i uczniów


Bezpieczny Internet

bezpieczny internet

Edukacja ekologiczna

Doradztwo zawodowe

Orły Edukacji 2019

Jesteśmy

jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy
jesteśmy jesteśmy

Szkolny Klub Sportowy

Nasza Szkoła

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.png
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • sp4c.JPG
 • sp4e.JPG
 • szkola1.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola4.jpg
 • szkola5.jpg
 • szkola6.jpg
 • szkola7.jpg
 • szkola8.jpg
 • szkola9.jpg
 • szkola10.jpg

Copyright © 2021 SP4 Piła Rights Reserved.

Używamy plików cookie, aby ulepszyć naszą stronę internetową i zwiększyć komfort korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do niezbędnego działania tej witryny zostały już ustawione. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk