Dnia 6 maja 2022 roku uczniowie klas 5-6 brali udział w Powiatowym "Czwórboju La" 9 bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m lub 1000 m ). Pogoda i humory dopisywały zawodnikom.

Biegi długie (600 m i 1000 m) decydowały o zajęciu miejsca. Ostatecznie dziewczęta wywalczyły drużynowo brązowy medal, a chłopcy srebrny, co dało im awans na Zawody Rejonowe. Indywidualnie też zdobyli medale: 60 m - 2 miejsce - Filip Bartosz - 7,82; 3 miejsce - Dominik Bartosz - 8,21;
piłeczka palantowa - 2 miejsce - Małgorzata Hass -39 m; 1 miejsce - Filip Bartosz - 57 m; 2 miejsce - Dominik Bartosz - 49 m;
w dal - 2 miejsce - Filip Bartosz - 4,76 m;
600 m - 2 miejsce - Antonina Chwiesiukowicz - 1,56,39.
Po 4 konkurencjach w ogólnej punktacji zwyciężył Filip Bartosz - 264 pkt

Gratulujemy!