W dniach 15 -16 marca 2024 roku, w sklepach w naszym mieście, w ramach Wielkanocnej Zbiórki Żywności, odbyła się zbiórka produktów żywnościowych organizowana przez Banki Żywności w Pile. Okres świąteczny to czas, w którym osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej wymagają szczególnej pomocy. Stąd też dwa razy w roku, w okresie wielkanocnym oraz bożonarodzeniowym, Banki Żywności organizują zbiórki, których celem jest zapewnienie godnych, radosnych świąt wszystkim potrzebującym. Naszych wspaniałych wolontariuszy można było spotkać w sklepie Biedronka na ulicy Tczewskiej. Podczas zbiórki klienci sklepów przekazywali przede wszystkim artykuły z długą datą ważności oraz takie, które będzie można wykorzystać do świątecznych potraw.

Osoby pomagające w zbiórce: Wolontariusze: Magdalena Uliczka, Maja Skwierawska, Zofia Przybył, Aleksandra Pączek, Natasza Sierpińska, Maja Dymitruk, Alicja Barnatowicz, Marcelina Krysztofińska, Amelia Mańskowska, Maja Wojcińska, Alicja Treścińska Adam Olszewski, Joanna Obarska, Amelia Perek, Zuzanna Młyniak, Maja Kaleta, Julia Basińska, Michał Kobza, Jakub Łoboda. Jan Świrkula i Gracja Kijek

Opiekunowie: Urszula Pogorzelska, Katarzyna Jarząbkiewicz, Maria Ziembikiewicz, Michał Oryszak, Anna Dobrzyńska, Joanna Murach, Patryk Tomkalski i Marta Miedzianowska.

IMG_20240316_183344.jpg

IMG_20240316_183358.jpg