piątek, 17 lipiec 2020 12:51

"Pozłacana rybka"

(0 votes)
Pozłacana rybka Pozłacana rybka

Dziś o książce wyjątkowej i chwytającej za serce.

A do tego – uwaga – szkolnej lekturze Jeśli do tej pory hasło – lektura szkolna – kojarzyło Wam się z nudą i przymusem, to ta książka NA PEWNO to zmieni! „Pozłacana rybka” B. Kosmowskiej to książka, której główna bohaterka jest w Waszym wieku, więc przeżywa Wasze  radości i kłopoty. Co tam – kłopoty! Jej rodzinę dotyka straszny dramat. A główna bohaterka  na oczach czytelnika musi dorosnąć, wiele zrozumieć, zacisnąć zęby i ….. przetrwać. Bo życie, kochani Uczniowie, nie jest czarno-białe i nie zawsze głaszcze  po głowie. Czasami ostro daje w kość i uczy nas, że mamy prawo się pomylić, zrobić coś głupiego, ale najważniejsze, byśmy zachowali w sobie tę wrażliwość, która niekiedy ……. wymaga tony chusteczek

Ja czytając tę książkę zużyłam ich sporo, ale wcale nie poczułam się jak beksa.  I Wy też nie wstydźcie się ich, tylko CZYTAJCIE!

Blogerka Belferka

PS. „Pozłacana rybka” to książka, która zachwyca też dorosłych. Mama mojego ucznia napisała dziś do mnie tak: „Dziś nie piszę do Pani jako mama, ale jako świeżo wzruszona czytelniczka "Pozłacanej rybki". Piękna i wzruszająca książka, która obudziła moje tęsknoty z dzieciństwa, ale przypomniała mi też jako dorosłej kobiecie, mamie i żonie, że życie niesie różne wyzwania……. Nigdy nie płakałam nad żadną książką, a mnóstwo ich przeczytałam. Dziś miałam swój debiut :)”

Read 781 times Last modified on czwartek, 01 październik 2020 12:03
More in this category: Dziewczyny... »