czwartek, 28 styczeń 2021 09:53

Książę mgły

(0 votes)

Hej, wszystkim!
Dzisiaj chciałabym polecić Wam pewną ciekawą książkę. Mam na myśli opowieść autora Carlosa Ruiza Zafóna pt.,,Książę mgły’’. Historia zaczyna się, gdy w ucieczce przed wojną, rodzina Carverów przeprowadza się do domu położonym na wybrzeżu. Od teraz ich życie będzie wyglądało zupełnie inaczej. Tajemniczy dom promieniujący magiczną atmosferą, kryje za sobą swoją straszliwą historię niegdyś zamieszkałej tu rodziny. Wiele lat wcześniej małżeństwo Fleischmannów nie mogło mieć dzieci, choć bardzo tego pragnęli. Z niewyjaśnionych przyczyn żona chirurga zaszła w ciążę. Niestety, ich oczekiwany syn Jacob utonął w morzu, a niedługo później kobieta została wdową. Od pierwszego dnia dzieją się tutaj zagadkowe rzeczy. Trójkę rodzeństwa- Maxa, Alicję i małą Irinę napotykają dziwne zdarzenia, które powodują strach i niepewność. Z biegiem czasu dowiadujemy się nowych informacji, a elementy układanki zaczynają się łączyć. Jednak gdy poznają całą prawdę o osobliwym Księciu Mgły, zaczynają tego żałować.
Mam nadzieję, że zaciekawiłam niektórych odbiorców! Jeśli tak, nie ma co się zastanawiać, tylko wypożyczać książkę i dać się jej pochłonąć! Blogerka Paulina.

Read 570 times Last modified on czwartek, 28 styczeń 2021 09:54